Jeśli w branży klimatyzacyjnej/chłodniczej poszukujesz/potrzebujesz:

  • nowych wysokoefektywnych i energooszczędnych urządzeń,
  • uporania się z problemami w pracy instalacji i/lub układu, z którym inni sobie nie poradzili,
  • nieszablonowego podejścia w realizacji nowych projektów,
  • sięgnięcia po niekonwencjonalne rozwiązania, gdy zrodzi sie potrzeba zrealizowania nietypowych aplikacji,
  • wdrożenia w powszechne zastosowanie innowacyjnych pomysłów,

to dobrze trafiłeś.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doboru, dostawy i montażu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, pomp ciepła, odzysku ciepła, okresowej obsługi technicznej, konserwacji oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Klimatyzacja

W zależności od oczekiwań i wymagań klienta, możemy dostarczyć i zamontować urządzenia klimatyzacyjne typu Split, Multi Split, City Multi, VRV, VRF oraz inne takich marek jak: Daikin, Mitsubishi Electric, Fujitsu, Fuji Electric, Panasonic, Toshiba, Hitachi, LG Electronics, Rotenso, Kaisai, Samsung, Hisense, Gree, MDV, Midea, AUX, Haier, Sinclair, Chigo, Hyundai, Sharp, innych. 

Chłodnictwo

Zarówno w oparciu o systemowe rozwiązania jak też indywidualne projekty dostosowane do potrzeb klienta, zmontujemy kompleksowe układy chłodnicze zarówno dla komór "plusowych" jak i "minusowych" nawet do temperatur -35 st. C. Możemy wykonać kompletne instalacje używając dostępnych obecnie urządzeń i komponentów składowych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku jak i tych mniej znanych.

Pompy ciepła

Jeśli mają Państwo problem z ograniczonym (czasowym) dostępem do ciepłej wody użytkowej, to mamy na to praktyczne rozwiązanie. Zaproponujemy i zamontujemy zestaw np. powietrzną pompę ciepła + zasobnik wodny, który pobierając ciepło z nieograniczonych zasobów (z powietrza atmosferycznego) zapewni ciepłą wodę użytkową przez okrągły rok. 

Odzysk ciepła

Niejednokrotnie zdarza się tak, że urządzenia kimatyzacyjne/chłodnicze z racji swojego przeznaczenia pracują przez wiele miesięcy w roku a nawet cały rok, odbierając ciepło np. z pomieszczeń z serwerami, z przechowalni owoców i warzyw i wydalają je do atmosfery. Nie dość, że jest ono tracone, to jeszcze obwarowane opłatami za zużytą energię elektryczną. Ale nie musi tak być, gdyż można je wykorzystać np. do podgrzania wody użytkowej lub wody w niskotemperaturowej instalacji ogrzewania podłogowego. Czy i w jaki sposób zostanie ono zagospodarowane zależy w głównej mierze od twoich potrzeb i naszej pomysłowości.

Tomasz Karwowski

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.